Rreth nesh

Ningbo Mingou Cleaning Equipment Co Ltd jemi punishte e makinave të pastrimit presionit të lartë, ne kemi bërë Home & Garden, versionet profesionale makina dhe accessoroes. Fabrika jonë ka përparuar teknologjinë e prodhimit, testimin e pajisjeve dhe një përvojë R & D ekip që vazhdimisht përtërij dhe përmirësimin e produkteve për të përmbushur kërkesat e tregut.

Mingou stablished më 11 Janar, 2015. Ky është vendi i duhur për burimin e washers presion të lartë dhe pajisje. Ne jemi një prodhues dhe eksportues i ri i specializuar në washers presion të lartë dhe pajisje në Kinë.

slider_2

 

Ne tani e zhvilluar gamë të plotë të produkteve me cilësi të lartë për Home & Garden. Gjithashtu për të mirëmbajtjes profesionale apo makinat e rënda të pastrimit, duke përfshirë armëve llak, heshta, nozzles llak, presion çorape, çorape mbështjell, pastrues kat, dhe pastrues spërkatës etj

Produktet kryesore:

  • washers presion të lartë
  • armë llak
  • Filters
  • hoses presion
  • Brushes
  • nozzles
  • pajisje të tjera

6

Në mënyrë për të mbajtur një pozicion të mirë në treg, ne gjithmonë përpiqemi për të vazhduar zhvillimin e objekte të reja. Ne kemi ndërtuar reputacion të mirë në tregun e Amerikës së Veriut, Evropë dhe disa vende aziatike. Ne kemi vënë "Cilësia" në vendin e parë, me shërbimin më të mirë, ne jemi duke zhvilluar veten më mirë.

Parim ynë është "cilësisë së parë, të kreditit në këmbë i lartë, çmimin në konkurruese, shpërndarjen në kohë". 


WhatsApp Online Chat !