Na kontaktoni

slider3

Mirë se vini në Ningbo Mingou Pastrim Equipment Co Ltd vendi i duhur për burimin e washers presion të lartë dhe pajisje. Ne jemi një prodhues dhe eksportues i ri i specializuar në washers presion të lartë dhe pajisje në Kinë. Ne tani e zhvilluar gamë të plotë të produkteve me cilësi të lartë për Home & Garden. Gjithashtu për të mirëmbajtjes profesionale apo makinat e pastrimit të rënda, duke përfshirë armëve llak, heshta, nozzles llak, presion çorape, çorape mbështjell, pastrues kat, dhe detergjent spërkatës etj Në mënyrë për të mbajtur një pozitë më të mirë në treg, ne gjithmonë përpiqemi për të vazhduar zhvillimin e ri artikuj. Ne kemi ndërtuar reputacion të mirë në tregun e Amerikës së Veriut, Evropë dhe disa vende aziatike. Ne kemi vënë "Cilësia" në vendin e parë, me shërbimin më të mirë, ne jemi duke zhvilluar veten më mirë.


WhatsApp Online Chat !