Lartë Presioni rondele, High Pressure Gun, Presioni Hose, grykë, Filter, Adapter, Snow Foam Lance, Brush - Mingou Pastrimi

Feature Produkte

High pressure washer-MO0002

High pressure washer-MO0002

High pressure washer -MO3501

High pressure washer -MO3501

presion të lartë makinë larëse-MO1502

presion të lartë makinë larëse-MO1502

shkumë Snow Lance dhe përshtatës

shkumë Snow Lance dhe përshtatës

rondele presion të lartë -MO1501

rondele presion të lartë -MO1501

furçë presion të lartë

furçë presion të lartë

furçë rrotullues

furçë rrotullues

furçë me ujë

furçë me ujë

Pipe pastrimi hose

Pipe pastrimi hose

lances shkumë Snow me shishe

lances shkumë Snow me shishe

Soap Shishe plastike

Soap Shishe plastike

gun presion të lartë (01)

gun presion të lartë (01)

RRETH NESH

Ningbo Mingou Cleaning Equipment Co Ltd

Prodhuese e makinave të pastrimit presionit të lartë, ne kemi bërë Home & Garden, versionet profesionale makina.

Fabrika jonë ka përparuar teknologjinë e prodhimit, testimit të pajisjeve dhe një përvojë R & D ekip që vazhdimisht përtërij dhe përmirësimin e produkteve për të përmbushur kërkesat e tregut. Uji makina ftohtë motorike janë projekti shumë të reja të suksesshme të zhvilluara. Makinat bateri litium janë në zhvillim. Kontrollin e cilësisë nga burimi, por edhe proceset e rënda kontrolluese, jetës së çdo makinave janë më të larta se të kërkojnë klientë ". Parim ynë është "cilësisë së parë,

LEXO MË SHUMË

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat !