presion të lartë makinë larëse-JLM005

hetim Tani

Detail Product

FAQ

Produkt Tags

Features:
.3 Axial-pistoni tundur-pjatë pompë
.Tempered plungers çelik
sistemi .Total ndaluar
.Self-resetting cut-out termike
pajisje .Të gjitha me dizajn të shpejtë-CONNECT
dizajn .Portable me dorezë për lëvizje e lehtë   
funksion .Water vetë
Pajisje standarde:
armë .Spray me rregullueshme hundë llak
.5m kabllo të energjisë me plug
gete presion .5m lartë
.Water gji lidhës i shpejtë
.Nozzle pastrimin e pin
shishe .Soap
hyrjes së ujit .2M çorape me filtër dhe lidhësit
Aksesorë shtesë:
.Turbo hundë
.Fixed furçë
.Rotary furçë
.Patio pastër
.Water lidhës gji gete                    
Model: JLM-005
Volt / Freq. AC220-240 50 / 60Hz, AC120-127V 50 / 60Hz
tipi Motor induksion
Motor Fuqia (W ) 1200
Presioni nominal (bar) 70
Max.Pressure (bar) 105
Rated rrjedhjes (L / min) 5
Kartoni Size (mm) 450x275x305
 • Previous:
 • Next:
 • FAQ Content

  High pressure washer -MO3501

  High pressure washer -MO3501

  presion të lartë makinë larëse-MO1502

  presion të lartë makinë larëse-MO1502

  High pressure washer-MO0002

  High pressure washer-MO0002

  Hot sell portable lithium battery cordless high pressure car washer

  Hot sell portable lithium battery cordless high pressure car wa...

  rondele presion të lartë -MO1501

  rondele presion të lartë -MO1501

  WhatsApp Online Chat !